Kosmetika tak trochu jinak

Tento článek jsem se rozhodla napsat proto, aby ženy, které se rozhodnou přijít za mnou, věděly, co je čeká. Představa o kosmetickém ošetření je u každé ženy jiná. Já ji dělám tak trochu jinak. A jak?

Hledala jsem způsob, jak ženám pomoci, aby kosmetické ošetření braly jako pomoc a relaxační prostředek, aby v sobě probudily svoji ženskost. V současné době výrobce kosmetiky a kosmetičky samotné slibují ženám ve zralém věku život bez vrásek, mladým ženám s problematickou pletí obličej bez akné a to vše bez práce nebo jen s minimálním přičiněním. Tato jednoduchá cesta mnohy nepřináší takové výsledky a investice se nevyplácí. Sebevědomí žen klesá a jejich ženskost se ztrácí, protože chtějí nemožné.

Naučila jsem se brát kosmetiku tak trochu jako příjemný doplněk práce na sobě. Cítit se dobře ve svém těle, neporovnávat se s ostatními ženami a také ženou býti. Mnohé ženy se neustále hledají, přitom jen stačí najít svoji ženskost a individualitu.

Snažím se dávat ženám odvahu a náboj k tomu, aby začaly pracovat na sobě. Najít příčinu jejich kosmetického problému, pokud žádný nemají uvést je do stavu uvolnění a relaxace. Práce, kterou se ženami dělám není jen o kosmetice. Učím je přemýšlet nad stravou, která se odráží na jejich vzhledu. Snažím se, aby našly cestu, právě takovou, která jim bude vyhovovat a dělat je šťastnými a dosáhnout tak svého cíle.

Kosmetiku, kterou používám, pečlivě vybírám, a to ze dvou hlavních důvodů. První důvod je efektivnost. Měla by bý být účinná, tělo pročistit, omladit, vyživit, při celkové systémové práci na sobě. Příroda je nejspolehlivějším zdrojem účinných látek a tak chemii, která i když může rychleji působit a vytvořit okamžitý efekt, u mě nehledejte. Z mé zkušenosti nastane obrat, který je z mého pohledu nechtěný. Pleť zlenivý, chce víc, vypadá až nezdravě. Cílem pro mé zákaznice je efekt dlouhodobý, čisté vyzařování, zdravé sebevědomí a ženskost, která je druhotným efektem.

Druhým důvodem, pečlivého výběru je, že nanášené přípravky a jejich účinné látky se dostávají do těla a to ve velkém množství. Pro své tělo tedy vybírám jen to nejlepší.

A co tedy mohou ženy očekávat. Příjemné prostředí, kvalitní kosmetiku, pečlivé provedení, relaxaci a uvolnění a to nejdůležitější vedení po cestě za nejen krásnou pletí, ale i tělem. Cenné rady jak začít pracovat sama na sobě, abychom v sobě probudily ženskost, krásu a zdravé sebevědomí. Vědomosti, které předávám svým zákaznicím, jsem nasbírala na různých kurzech a setkáních se zajímavými lidmi. Největší odměnou jsou pro mě výsledky a proměny žen, které za mnou chodí. 🙂

Z mých zákaznic se stávají ženy krásné, sebevědomé, které baví práce sama na sobě a vědí, že zdraví a krása není jen o kosmetickém ošetření. Ale kosmetické ošetření je příjemnou a důležitou součástí jejich života.