Esenciální terapie na míru

Nahřáté oleje jedinečné kvality do kterých jsou přidány terapeutické esenciální oleje
Jedinečnost této terapie je spojení vůně a techniky terapie, která účině působí nejen na stres, ale i na mnohé neduhy. Součástí je harmonizace marmových bodů, produkty lépe vstřebávají a tělo se dostává do harmonie.
Terapie je na přání klienta, ať už potřebuje podpořit hubnutí a pevnost pokožky, relaxaci nebo posílit svůj zdravotní stav.

Jedinečnost terapie spočívá ve spojení jemné příjemné masáže a působení terapeutických esenciálních olejů. 

Žádný přístroj ještě nedokázal nahradit práci rukou. Esenciální terapie je zcela individuální a výjimečný zážitek. Vyniká precizními relaxačními a detoxikačními postupy, které vás ohromí nejen kvalitou a komfortem provedení, ale skutečnými výsledky, kterým se nic nevyrovná. 

Na terapie jsou používány nahřáté produkty, které se míchají podle individuálních potřeb klienta.

Směs kvalitních olejů s příměsí esencí pronikají hluboko do kůže, uvolní tělo i mysl. Pomáhají intenzívně odbourávat nakumulované toxiny, zlepšují přísun výživných látek do buněk, harmonizují metabolické pochody, aktivují zablokované systémy v těle a startují samoléčebné schopnosti organismu.

Terepie jsou určené opravdu pro každého, každá terapie se dá přizpůsobit jak formou provedení, tak i namícháním produktů (napři. jemné vůně pro děti, velmi jemné masáže pro těhotné, apod.)

Cílem terapie je uvědomit si, že každý z nás odpovídá za své zdraví, a tudíž každý z nás musí pozorně sledovat vše, co se týká našeho života. Takovým způsobem se naučíme vidět více než obvykle, takže budeme umět nemoci, problémy a předčasné stárnutí zneškodnit dříve, než se rozvinou.

 


"Krásná a zdravá kůže"

Terapie, která zmírňuje projevy celulitidy a podporuje zeštíhlení. Procedúra začíná peelingem, který odstraní odumřelé kožní buňky, prokrví a zjemní pokožku. Takto je pokožka připravena na masáž esenciálními oleji, které jsou namíchány, aby podporovaly regeneraci pokožky a odbourávání tuků. 

"Uklidnění a odpočinek"

Potřebujete vypnout, uklidnit své myšlenky a přitom nechat hýčkat svou pokožku? Pak je tato terapie určena právě pro vás. Uklidňujicí vůně vybraných esenciálních olejů a relaxační masáž vám pomůže k uvolnění a zároveň bude pečovat o vaši pokožku. 

 

"Fontána mládí" 

Pokud o pokožku správně nepečujeme, začne stárnout. Předčasné stárnutí je nežádnoucí pro každého z nás. Jemná masáž s příměsí esenciálních olejů. Terapie pokožku vyživí, podpoří regeneraci a zlepší její vzhled. Účinky terapie se projeví nejen na těle, ale také podpoří vaše sebevědomí. 


Terapie mohou být sestaveny klientovi přímo na míru, podle jeho přání či nálady. Esenciální oleje jsou přidávány do kvalitních nosných olejů, které hýčkají pokožku. Esence účinkují nejen při kontaktu s pokožkou, ale také svou vůní. Každý olej má svou účinnost, některý uklidňuje, jiný zase pozvbudí. Součástí terapie je i doporučení, které oleje používat v domácím prostředí, aby se účinky terapie prodloužily.

 

CENÍK SLUŽEB