Zdravý životní styl

To jak se rozhodneme naložit se svým zdravím, zaleží nejvíce na nás samotných. Pokud se necítíme dobře, býváme často nemocní, trápí nás civilizační choroby nebo se nám často opakuje nějaké onemocnění. Pleť nemá jiskru, na kůži se objevují pupínky. Trpíme špatnou náladou, depresemi nebo jsme nervózní. Pak je nejvyšší čas něco začít dělat.
Špatný přístup k tělu i duši má za následek mnohé neduhy a ty nás přimějí udělat nějakou změnu. 
Postupná změna pak dokáže zázraky a nemusí jít nutně o radikální proces. Stačí postupně zařazovat malé změny, které nás dovedou k velkým cílům. Pokud patříte mezi ty, kteří se právě rozhodli udělat menší či větší změnu gratuluji, čtěte dále, ráda vám ukáži, jednoduchou cestu k velké změně. 

Pokud jste se rozhodli pro změnu životního stylu, ráda bych vám ukázala, že opravdu není nutné ihned radikálně změnit vše ve vašem životě. Pokud vás k tomu nedonutí zdravotní stav, pak většinou u tohoto stylu nevydržíte nebo pro vás nebude přínosem, jen zátěží. Důležité je změnu provést tak, aby byla příjemná a snesitelná, zároveň ji ukotvit, aby se stala běžnou součástí vašeho života. Zpočátku vám vše může připadat složité, ale postupným zařazováním ať už zdravého stravování, pohybu nebo "jen" pozitivního myšlení, se budete cítit lépe. Tělo se pročistí a vy už samy budete vědět jaká cesta je právě pro vás. 

A co pro vás mohu udělat já?

Pomohu vám začít, navedu vás na cestu, po které chcete kráčet. Probereme jídelníček, postupně vyřadíme to, co tělu nedělá dobře. Ukážu vám, čím nahradit pro vás nenahraditelné. Poradím vám recepty, jednoduché, rychlé a hlavně dobré. Vysvětlíme si jakým potravinám se vyhnout a proč. Povíme si, jak nakupovat (kde seženete zdravé a kvalitní suroviny) a také čemu se při nakupování  raději vyhnout. 

Důležitá je podpora, to znamená, že mě můžete kontaktovat, když si nebudete vědět rady, budete mít chuť skončit nebo vám to vše příjde zbytečné. 

Poradím vám, jakému pohybu se věnovat. Pokud chcete zhubnout, zpevnit nebo jen tvarovat. I tomu přizpůsobíme potraviny a pitný režim. 

 


Jídlo je základem, co do těla dáváme, za to se nám odmění. Pestrost a jednoduchost zdravého jídla vás mile překvapí.  

Pohyb se stává zvykem, když ho děláme pravidelně. Nejlepší je vyzkoušet více variant pohybu a určitě si najdete v nějakém zalíbení. Nemusí se nutně jednat o sport, každý pohyb navíc se počítá.

Mám radost, že jste nalezli sílu zlepšit svůj život! Zadejte níže své jméno, email a napište co vás zajímá. Ráda vám odpovím navíc získáte pravidelnou dávku inspirace a zůstanete tak se mnou v kontaktu. O své čtenáře se pečlivě starám a vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí. Budu (Markéta Veselá, IČ: 03955621) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání emailů ode mě, které se týkají novinek a akcí ve Studiu Mandala. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu. Zásady ochrany osobních údajů

 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.